Лист № 83 від 31.03.2021р., надає інформацію про результати міського конкурсу відеороликів «Наша первинка це- опора і підтримка» на кращу первинну профспілкову організацію закладів освіти міста.

Головам ППО

Міська організація профспілки працівників освіти і науки України міста Кропивницького надає інформацію про результати міського конкурсу відеороликів «Наша первинка це – опора і підтримка» на кращу первинну профспілкову організацію закладів освіти міста.

         В грудні 2020 року міська організація профспілки оголосила міський конкурс відеороликів  «Наша первинка це- опора і підтримка» на кращу первинну профспілкову організацію міста.  У конкурсі взяли участь чотири первинні профспілкові організації. Розглянувши надані на конкурс матеріали президія МК профспілки підвела підсумки і постановила визнати переможцями у конкурсі всі чотири організації та нагородити дипломами міськкому профспілки з визначенням не зайнятого місця, а номінації:

  • «Креативність»- ППО ЗОШ І-ІІІ ст. №4
  • «Майстерність»- ППО ЦДЮТ «Центр Юність»
  • «Професійність»- ППО ДНЗ № 73 «Червона квіточка»
  • «Цілеспрямованість»-ППО ДНЗ №2 «Ятранчик»

До кожного диплому передбачена грошова винагорода у розмірі 1000 грн.. Кошти будуть зараховані на субрахунки первинних профспілкових організацій учасників конкурсу і можуть бути використанні на будь-які цілі і потреби первинних організацій.

Голова МК профспілки                                                              О. Дзюба

Bookmark the permalink.

Comments are closed.