Лист 04.06.2024 № 182 Міська організація профспілки працівників освіти і науки України міста Кропивницького надає витяг з листа МОН від 13.04.2021р. №1/11-2516 щодо тривалості щорічної основної відпустки практичного психолога закладу дошкільної освіти.

Головам ППО

Міська організація профспілки працівників освіти і науки України міста Кропивницького надає витяг з листа МОН від 13.04.2021р. № 1/11-2516 щодо тривалості щорічної основної відпустки практичного психолога закладу дошкільної освіти.

У Міністерстві освіти і науки України розглянуто запит щодо тривалості щорічної основної відпустки практичного психолога закладу дошкільної освіти, в якому 11 груп, з яких дві інклюзивні, одна спеціальна (логопедична), одна санаторна, і повідомляємо, що Порядок надання щорічної основної відпустки тривалістю до 56 календарних днів керівним працівникам закладів та установ освіти, навчальних (педагогічних) частин (підрозділів) інших установ і закладів, педагогічним, науково-педагогічним та науковим працівникам (далі – Порядок) затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.97 р. N 346.

У розділі I додатка до Порядку визначена тривалість щорічної основної відпустки педагогічним працівникам закладів дошкільної освіти. Так тривалість щорічної основної відпустки для практичного психолога закладу дошкільної освіти загального типу становить 42 календарні дні, для практичного психолога закладу дошкільної освіти компенсуючого типу – 56 календарних днів.

У примітці 1 до цього розділу зазначено, що педагогічним працівникам закладів дошкільної освіти загального типу (у тому числі комбінованого) надається щорічна основна відпустка тривалістю 56 календарних днів, якщо вони обслуговують групи, в яких не менш як 50 відсотків дітей, які потребують корекції фізичного і психічного розвитку, або якщо в цих закладах укомплектовано не менш як 50 відсотків таких груп.

Отже, у закладі дошкільної освіти, в якому 11 груп, з яких дві інклюзивні, одна спеціальна (логопедична), одна санаторна, тривалість щорічної основної відпустки практичного психолога становить 42 календарні дні.

Голова МК профспілки                                   Олександр ДЗЮБА

Tagged . Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*