Лист 05.09.2022 № 216 надає інформацію як дізнатись номер е-лікарняного.

Головам ППО

Міська організація профспілки працівників освіти і науки України міста Кропивницького надає інформацію як дізнатись номер е-лікарняного.

Номер електронного лікарняного — це унікальний номер, який має складну структуру та ніколи не повторюється. Він відрізняється від номеру медичного висновку, на підставі якого автоматично створюється е- лікарняний. Дізнатись номер е-лікарняного можна з повідомлення від Пенсійного фонду, яке надходить на мобільний номер застрахованої особи — SMS має надійти упродовж декількох хвилин після створення лікарняного. Номер складається з трьох частин та 19 або більше знаків, враховуючи дефіси: ХХХХХХ-ХХХХХХХХХХ-Х.
Він генерується у такому форматі (через дефіс):
1) номер випадку непрацездатності;
2) порядковий номер листка непрацездатності;
3) номер його версії.
Введіть цей номер у поле пошуку у вашому особистому кабінету на порталі електронних послуг ФССУ, аби дізнатись стан фінансування допомоги по тимчасовій втраті працездатності або по вагітності та пологах: https://portal.fssu.gov.ua.
Як дізнатись номер е-лікарняного, якщо SMS від ПФУ не надійшло?

Інколи повідомлення із номером е-лікарняного може не надійти — це означає, що у вашому особистому кабінеті на вебпорталі ПФУ не вказано мобільний номер телефону або ви не надали дозвіл на отримання повідомлень. У такому випадку номер е-лікарняного можна дізнатись на
порталі ПФУ, авторизувавшись у кабінеті: https://portal.pfu.gov.ua. Також номер е-лікарняного можна уточнити у вашого роботодавця — лікарняні працівників доступні йому у власному кабінеті на порталі ПФУ.

Голова МК профспілки                           О. Дзюба

Tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.