Лист 09.11.2023 № 343 Міська організація профспілки працівників освіти і науки України міста Кропивницького надає інформацію Управління Держпраці як звільнити працівника, котрий виїхав за кордон.

Головам ППО

Міська організація профспілки працівників освіти і науки України міста Кропивницького надає інформацію Управління Держпраці  як звільнити працівника, котрий виїхав за кордон.

                Працівник, перебуваючи за кордоном, може звільнитися за власним бажанням, для чого повинен написати відповідну заяву й обов’язково вказати в ній дату звільнення.

Подати заяву можна, надіславши її оригінал міжнародною поштою на офіційну адресу роботодавця або ж відправивши на його офіційну електронну пошту фотокопію, підписану електронним цифровим підписом.

Після отримання заяви роботодавець має видати наказ, у якому вказана дата звільнення, зробити запис до трудової книжки, якщо вона зберігається в нього, й повернути її працівнику разом із копією наказу.

В заяві про звільнення працівникові варто одразу просити надіслати копії наказу про звільнення та запису в трудовій книжці на електронну пошту. Оригінали документів можна буде згодом переслати поштою або отримати після приїзду до України.

Голова МК профспілки                                         Олександр ДЗЮБА

Tagged , , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.