Лист 11.01.2024 № 14 Міська організація профспілки працівників освіти і науки України міста Кропивницького надає інформацію Управління Держпраці чи може роботодавець звернутись до Пенсійного фонду України за проведенням перевірки обґрунтованості видачі працівнику листка непрацездатності.

Головам ППО

Міська організація профспілки працівників освіти і науки України міста Кропивницького надає інформацію Управління Держпраці чи може роботодавець звернутись до Пенсійного фонду України за проведенням перевірки обґрунтованості видачі працівнику листка непрацездатності.

               Відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 р. № 1105-XIV у разі виникнення сумніву щодо правомірності видачі чи продовження листка непрацездатності страхувальник може письмово звернутись до органів Пенсійного фонду України.

У такому разі проведення перевірок обґрунтованості видачі та продовження листків непрацездатності та документів, що є підставою для їх формування, здійснюють особи, уповноважені на це правлінням Пенсійного фонду України.

Результати проведення перевірок оформлюються та направляються страхувальнику офіційним листом.

Голова МК профспілки                                      Олександр ДЗЮБА

Tagged , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.