Лист 16.01.2024 № 17 Міська організація профспілки працівників освіти і науки України міста Кропивницького надає інформацію про доплату за роботу в інклюзивних класах(групах).

Головам ППО

Міська організація профспілки працівників освіти і науки України міста Кропивницького надає  інформацію про доплату за роботу в інклюзивних класах(групах).

               Відповідно до Постанови  Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2021 р. N1391 «Деякі питання встановлення підвищень посадових окладів (ставок заробітної плати) та доплат за окремі види педагогічної діяльності у державних і комунальних закладах та установах освіти» керівнику закладу освіти, в якому організовано навчання осіб з особливими освітніми потребами і створено три і більше інклюзивних класи (групи), та заступнику керівника з навчальної роботи такого закладу освіти, в обов’язки якого входить організація інклюзивного навчання осіб з особливими освітніми потребами встановлюється доплата у розмірі 20 відсотків посадового окладу (ставки заробітної плати).

Педагогічним працівникам та помічникам вихователів у закладах дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої освіти за роботу в інклюзивних класах (групах) встановлюється доплата у розмірі 20 відсотків посадового окладу (ставки заробітної плати).

Доплата за роботу в інклюзивних класах (групах) встановлюється педагогічним працівникам та помічникам вихователів, які працюють в інклюзивному класі (групі), тільки за години роботи в інклюзивному класі (групі).

Голова МК профспілки                                      Олександр ДЗЮБА

Tagged , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.