Лист 15.04.2022 № 66 надає інформацію про можливе розширення переліку осіб, які не підлягають призову під час мобілізації.

Головам ППО

               Міська організація профспілки працівників освіти і науки України міста Кропивницького надає інформацію про можливе розширення переліку осіб, які не підлягають призову під час мобілізації.

               У Верховній Раді зареєстровано законопроект № 7272 «Про внесення змін до статті 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» щодо відстрочки від призову на військову службу під час мобілізації деяких категорій громадян». Законопроектом пропонується розширити перелік осіб, які не підлягають призову на військову службу під час мобілізації.

А саме доповнити його такими категоріями громадян як:

  • здобувачі професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти, асистенти-стажисти, аспіранти та докторанти, які навчаються за денною або дуальною формами здобуття освіти;
  • наукові і науково-педагогічні працівники закладів вищої та фахової передвищої освіти, наукових установ та організацій, які мають вчене звання та/або науковий ступінь, і педагогічні працівники закладів професійної (професійно-технічної) освіти, закладів загальної середньої освіти, за умови що вони працюють відповідно у закладах вищої, чи фахової передвищої освіти, наукових установах та організаціях, закладах професійної (професійнотехнічної) чи загальної середньої освіти за основним місцем роботи не менш як на 0,75 ставки.

У разі прийняття цей закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Голова МК профспілки                                                          О. Дзюба

 

Tagged , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.