Лист 15.06.2023 № 200 надає інформацію Управління Держпраці чи може роботодавець призупинити дію трудового договору з працівником, якщо підприємство знаходиться у місті, де немає бойових дій та підприємство працює.

Головам ППО

Міська організація профспілки працівників освіти і науки України міста Кропивницького надає інформацію Управління Держпраці  чи може роботодавець призупинити дію трудового договору з працівником, якщо підприємство знаходиться у місті, де немає бойових дій та підприємство працює.

              Відповідно до статті 13 Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» призупинення дії трудового договору — це тимчасове припинення роботодавцем забезпечення працівника роботою і тимчасове припинення працівником виконання роботи за укладенням трудовим договором у зв’язку із збройною агресією проти України, що виключає можливість обох сторін трудових відносин виконувати обов’язки, передбачені трудовим договором.

Тобто дія трудового договору може бути призупинена у зв’язку з військовою агресією проти України, що виключає можливість надання роботодавцем роботи та виконання її працівником.

Голова МК профспілки                                                      О. ДЗЮБА

Tagged , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.