Лист 15.08.2023 № 251 надає інформацію Пенсійного фонду України за яких умов неповний місяць роботи зараховується до страхового стажу як повний

Головам ППО

Міська організація профспілки працівників освіти і науки України міста Кропивницького надає інформацію Пенсійного фонду України за яких умов неповний місяць роботи зараховується до страхового стажу як повний.

                Відповідно до частини третьої статті 24 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» від 09.07.2003 р. № 1058-IV страховий стаж в Україні обчислюється в місяцях.

Неповний місяць роботи зараховується до страхового стажу як повний за умови, якщо сума сплачених за цей місяць страхових внесків є не меншою, ніж мінімальний страховий внесок.

Наприклад, щоб липень 2023 року було зараховано до страхового стажу як повний, за особу (або особою) має бути сплачено страховий внесок у розмірі не менше 22% мінімальної зарплати: 6700 х 22% = 1474 грн.

Тобто, якщо за 20 днів роботи було нараховано заробітну плату не менше 6700 грн, до страхового стажу буде враховано повний місяць.

Голова МК профспілки                                                        О. ДЗЮБА

Tagged , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.