Лист № 170 від 16.08.2021р., надає інформацію щодо додаткової відпустки на дітей педагогічним працівникам.

Головам ППО

Міська організація профспілки працівників освіти і науки України міста Кропивницького надає інформацію щодо додаткової відпустки на дітей педагогічним працівникам.

 

 

Мінекономіки у листі від 12.03.2021 р. № 4709-06/15799-09 розглянуло питання щодо періоду надання відпусток педпрацівникам. Керівним працівникам навчальних закладів та установ освіти, навчальних (педагогічних) частин (підрозділів) інших установ і закладів, педагогічним, науково-педагогічним працівникам та науковим працівникам надають щорічну основну відпустку тривалістю до 56 календарних днів згідно із Порядком, затвердженим постановою КМУ від 14.04.1997 р. № 346.

В п. 2 цього Порядку вказано, що щорічну основну відпустку повної тривалості надають в період літніх канікул незалежно від часу прийняття їх на роботу. Проте, попри право на щорічну основну відпустку, педпрацівники можуть розраховувати за наявності у них таких прав й на інші види відпусток (зокрема, які вказані у ст. 19 Закону про відпустки).

Додаткова  відпустка на дітей належить до соціальної і не відноситься до виду щорічних відпусток і може надаватись протягом року.

Джерело: ЛІГА ЗАКОН

Голова МК профспілки                                                       О. Дзюба

Tagged , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.