Лист №231 від 02.10.2018р., щодо електронного реєстру професійних медоглядів

Головам ППО

Міська організація профспілки працівників освіти і науки України міста Кропивницького надає інформацію щодо електронного реєстру професійних медоглядів.

Із вересня 2018 дані про медичні професійні огляди українців збережено в єдиній електронній системі, що впорядкує професійні медогляди й унеможливить використання підроблених довідок та санітарних книжок.

Професійний медогляд є обов’язковою умовою роботи водіїв, людей, які володіють зброєю, та декретованих осіб — вихователів, вчителів, викладачів, студентів, працівників громадського харчування, торгівлі тощо. Тепер дані про ці огляди міститиме єдиний реєстр медичних оглядів — надійно захищена електронна система.

Професійний медогляд українці проходитимуть виключно в закладах охорони здоров’я, а дані автоматично відображатимуть в електронній системі. Довідку-дублікат про пройдений медогляд кожен українець зможе одержати безоплатно.

З часом єдиний реєстр медичних оглядів МОЗ планує інтегрувати до системи «Електронне здоров’я». А наразі працює мобільний додаток «Медичні огляди», з допомогою якого органи контролю можуть швидко перевірити легітимність медогляду працівника.

До кінця року Уряд планує підключити до системи близько 3000 закладів охорони здоров’я в усіх областях України і поступово заміна паперові бланки медичних оглядів на електронні. Після завершення тестового періоду єдина державна база даних медичних оглядів буде обов’язковою до використання усіма споживачами відповідної інформації.

Голова МК профспілки                                                             О. Дзюба

Tagged , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.