Лист №249 від 11.10.2018р., як додати належні дні відпустки на дітей, якщо право на відпустку виникло кілька років тому

Головам ППО

Міська організація профспілки працівників освіти і науки України міста Кропивницького надає інформацію як додати належні дні відпустки на дітей, якщо право на відпустку виникло кілька років тому.

Працівниця має право на додаткову відпустку працівникам, які мають дітей або повнолітню дитину — особу з інвалідністю з дитинства підгрупи А І групи, за двома підставами тривалістю 17 к. д. — як жінка, яка працює і має двох дітей віком до 15 років, та як мати дитини з інвалідністю (ст. 19 Закону України «Про відпустки» від 15.11.1996 № 504/96-ВР).

Жінка має право на відпустку тривалістю 17 к. д. за всі роки, коли її донька мала статус дитини з інвалідністю. Це право не залежить від того, що жінка надала підтвердні документи пізніше.

Узгодьте з працівницею період використання належних днів відпустки. Видайте наказ. Заголовок можна сформулювати таким чином: «Про надання Семененко В. П. належних днів додаткової відпустки працівникам, які мають дітей або повнолітню дитину — особу з інвалідністю з дитинства підгрупи А І групи, у зв’язку з набуттям права на таку відпустку за двома підставами».

Голова МК профспілки                                      О. Дзюба

Tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.