Лист 26.12.2023 № 393 Міська організація профспілки працівників освіти і науки України міста Кропивницького надає інформацію Державної служби України з питань праці як розраховується компенсація за невикористану відпустку у 2023 році.

Головам ППО

Міська організація профспілки працівників освіти і науки України міста Кропивницького надає  інформацію Державної служби України з питань праці як розраховується компенсація за невикористану відпустку у 2023 році.

               Якщо працівник отримує компенсацію за дні відпусток, на які він набув право до 31.12.2023, розрахунок середньої заробітної плати здійснюється виходячи з виплат, нарахованих у 2023 році. Таким чином, в розрахунок включаються місяці, відпрацьовані упродовж 2023 року.

Заробітна плата, нарахована працівнику у 2023 році (за фактично відпрацьований час з 1 січня або з першого числа місяця після оформлення на роботу до першого числа місяця, в якому виплачується компенсація за невикористану відпустку), ділиться на кількість календарних днів у розрахунковому періоді. Отримана середньоденна заробітна плата множиться на кількість днів відпустки, що підлягають оплаті.

Голова МК профспілки                                         Олександр ДЗЮБА

 

Tagged , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.