Лист 28.12.2023 № 396 Міська організація профспілки працівників освіти і науки України міста Кропивницького надає інформацію видавництва «ЛІГА:ЗАКОН» які обмеження на роботу за сумісництвом для освітян.

Головам ППО

Міська організація профспілки працівників освіти і науки України міста Кропивницького надає  інформацію видавництва «ЛІГА:ЗАКОН» які обмеження на роботу за сумісництвом для освітян.

               Мінекономіки у листі від 20.01.2023 р. № 4706-05/2663-07 роз’яснило особливості роботи за сумісництвом для освітян. Спеціалісти повідомили, що на разі законодавство про працю прямо не обмежує право на роботу за сумісництвом для керівників закладів освіти, їх заступників, завгоспів або керівників структурних підрозділів. Проте, нагадали, що досі чинні обмеження щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності, встановлені Законом України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 р. № 1700-VII. Однак вони стосуються лише осіб, перелічених у п. 1 ч. 1 ст. 3 цього Закону. Заразом у листі зазначили, що роз’яснення, консультації з питань етичної поведінки, запобігання і врегулювання конфлікту інтересів у діяльності держслужбовців, а також про застосування інших положень Закону «Про запобігання корупції» надає НАЗК. Водночас саме МОН є головним органом виконавчої влади і реалізує держполітику у сфері освіти (п. 1 Положення про Міністерство освіти і науки України, затвердженого постановою КМУ від 16.10.2014 р. № 630).

Голова МК профспілки                                        Олександр ДЗЮБА

 

 

Tagged , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.