Лист 29.02.2024 № 66 Міська організація профспілки працівників освіти і науки України міста Кропивницького надає інформацію Управління Держпраці щодо строків виплати заробітної плати в період дії воєнного стану.

Головам ППО

Міська організація профспілки працівників освіти і науки України міста Кропивницького надає  інформацію Управління Держпраці щодо строків виплати заробітної плати в період дії воєнного стану.

               Строки виплати заробітної плати в період дії воєнного стану такі ж, як у мирний час. Вимоги ст. 115 КЗпП і ст. 24 Закону від 24.03.1995 № 108/95-ВР «Про оплату праці» щодо строків виплати заробітної плати не зупинено на період дії воєнного стану.

Тому роботодавці мають дотримуватися таких же строків виплати, як і в мирний час, тобто виплачувати заробітну плату працівникам регулярно в робочі дні в строки, встановлені колективним договором або нормативним актом роботодавця, погодженим із профспілкою, але не рідше двох разів на місяць через проміжок часу, що не перевищує 16 календарних днів, та не пізніше 7 днів після закінчення періоду, за який здійснюється виплата.

Голова МК профспілки                                     Олександр ДЗЮБА

Tagged , , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.