Лист № 64 від 12.03.2020р., надає інформацію “Про відтермінування масових заходів, передбачених планом роботи”.

Головам ППО

Згідно листа Обласного комітету профспілки працівників освіти і науки України від 12.03.2020 року № 02/55 «Про відтермінування масових заходів, передбачених планом роботи, Міська організація профспілки працівників освіти і науки України міста Кропивницького інформує:

враховуючи рішення Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року щодо недопущення поширення коронавірусу  в Україні, розпорядження голови Кіровоградської облдержадміністрації від 06.03.2020р. №211-р «Про обмеження проведення масових заходів», наказу управління освіти і науки облдержадміністрації «Про призупинення освітнього процесу»,  повідомляє:

– заходи, пов’язані з проведенням «Тижня молодого вчителя», відтерміновуються. Рішення про його проведення буде прийнято після поновлення навчального процесу в закладах освіти.

Окрім того, у зв’язку з запитами з місць щодо застосування зазначеного вище наказу управління освіти і науки, зокрема в частині здійснення оплати праці працівникам закладів освіти, дитячо-юнацьких шкіл та ін., повідомляємо, що обком профспілки наразі узгоджує з управлінням освіти і науки облдержадміністрації механізм реалізації даного наказу з врахуванням норм Галузевої, обласної угод та положень колдоговорів, а саме щодо режиму виконання зазначених видів робіт (в т.ч. дистанційно), та щодо збереження заробітної плати, встановленої при тарифікації.

Просимо довести до відома тих закладів освіти де у колективних договорах внесені  і зареєстровані (це обовязково!) зміни щодо преференцій для членів профспілки, що оплата праці під час простою не з вини працівника для члена профспілки має бути забезпечена у повному обсязі, а  іншим працівникам закладу – згідно чинного законодавства – 2/3.

 

Голова МК профспілки                                             О. Дзюба

Tagged , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.