Лист 09.05.2023 № 150 надає інформацію які роботи належать до сезонних.

Головам ППО

               Міська організація профспілки працівників освіти і науки України міста Кропивницького надає інформацію які роботи належать до сезонних.

               Список сезонних робіт та галузей, де можуть застосовуватись такі роботи є вичерпним, а тому з працівником може бути укладений трудовий договір на виконання сезонної роботи, якщо така робота відповідає наступним вимогам, а саме:

  • по-перше, не може виконуватися протягом усього року в результаті природних та кліматичних умов і тому виконується лише протягом певного періоду, що не перевищує 6 місяців;
  • по-друге, така робота включена до Списку сезонних робіт і сезонних галузей.

Отже, якщо не буде виконана хоча б одна з перелічених умов, то така робота не буде вважатися сезонною. Окремо слід наголосити, що Список сезонних робіт і сезонних галузей не містить конкретні професії, посади сезонних працівників і не деталізовано сезонні роботи. Таким чином, перелік таких професій, посад та конкретних видів сезонних робіт, тривалість, дату початку та закінчення таких робіт роботодавцю слід встановити в колективному договорі або іншому локальному документі наприклад у наказі (розпорядженні) по підприємству.

Голова МК профспілки                                                      О. ДЗЮБА

Tagged . Bookmark the permalink.

Comments are closed.