Лист 12.03.2024 № 78 Міська організація профспілки працівників освіти і науки України міста Кропивницького надає інформацію видавництва «Бухгалтер бюджетної установи» про внесені зміни до Порядку видачі електронних лікарняних.

Головам ППО

Міська організація профспілки працівників освіти і науки України міста Кропивницького надає  інформацію видавництва «Бухгалтер бюджетної установи» про внесені зміни до Порядку видачі електронних лікарняних.

            Наказом МОЗ від 15.01.2024 р. № 78 внесено зміни до Порядку видачі (формування) листків непрацездатності в Електронному реєстрі листків непрацездатності. Згодом його було підкориговано ще наказом МОЗ від 02.02.2024 р. № 173.

Зокрема, у Порядку зазначено, що за наявності у будь-якому із медичних висновків, на підставі яких сформовано листки непрацездатності, що становлять один страховий випадок, відмітки про наявність алкогольного та/або наркотичного сп’яніння як причини виникнення тимчасової непрацездатності відомості про неї відображаються у всіх листках непрацездатності, що становлять один страховий випадок.

Також уточнено, що на підставі даних медичних висновків, які становлять один випадок тимчасової непрацездатності та які містять посилання на запис у Реєстрі медичних висновків в електронній системі охорони здоров’я про попередній медичний висновок, формуються листки непрацездатності як продовження випадку непрацездатності в порядку черговості, незалежно від статусу раніше сформованих листків непрацездатності (крім статусу «сформовано помилково») (тобто прибрано «в період до 01 травня 2022 року»).

У тексті наказів № 78 та № 173 зазначено, що вони наберуть чинності з дня офіційного опублікування. 27 лютого їх було опубліковано у виданні «Офіційний вісник України». Таким чином, накази № 78 та № 173 діють з 27 лютого 2024 року.

Голова МК профспілки                                          Олександр ДЗЮБА

 

Tagged , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.