Лист №323 від 10.12.2018р., про те, як зазначити оклад у наказі про прийняття на 0.5 ставки

Головам ППО

Міська організація профспілки працівників освіти і науки України міста Кропивницького надає інформацію про те, як зазначити оклад у наказі про прийняття на 0.5 ставки. 

У наказі про прийняття зазначте оклад, наведений у графі «Посадовий оклад (тарифна ставка)» штатного розпису, а не ймовірну зарплатню.

Роботу на умовах неповного часу роботодавець оплачує пропорційно відпрацьованому часу або залежно від виробітку (ч. 2 ст. 56 КЗпП).

Посадовий оклад робітника у штатному розписі — 6000 грн, а кількість штатних одиниць — 0,5. Фонд оплати праці становить 3000 грн. Це — оклад, помножений на кількість штатних одиниць (див. Додаток). Отже, роботодавець має встановити для працівника, якого приймає, неповний робочий час, що не перевищує фонд оплати праці. Однак, оплату праці бухгалтер розраховуватиме на підставі посадового окладу, визначеного штатним розписом. Тож у наказі про прийняття вкажіть оклад 6000 грн.

Приклад розпорядчої частини:

ПРИЙНЯТИ:

ІВАНЕНКА Івана Івановича, посада, з 12.12.2018 на умовах неповного робочого часу по 4 год щодня, понеділок-п’ятниця з 9:00 до 13:00, з місячним посадовим окладом 6000 грн та оплатою праці пропорційно відпрацьованому часу.

Голова МК профспілки                                                      О. Дзюба

Tagged , , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.